• Online prijsvergelijker voor reis- en gezondheidsproducten

Meest recente prijsscan: 24.06.2024

Laagste prijs: €3.40

Dafalgan Forte 1g 8 Bruistabletten

We vonden dit product op 1 webshop(s). De goedkoopste prijs die we konden vinden is  €3.40  bij 24Pharma

Beschikbaarheid
op voorraad

Producent: Dafalgan

Meest recente prijsscan voor dit product werd gisteren uitgevoerd op 24.06.2024. Bekijk andere producten in de categorie volwassenen



Prijsvergelijking voor Dafalgan Forte 1g 8 Bruistabletten

Over Dafalgan Forte 1g 8 Bruistabletten

Omschrijving van Dafalgan Forte 1g 8 BruistablettenDafalgan Forte 1g is een geneesmiddel op basis van paracetamol dat wordt gebruikt bij de symptomatische behandeling van pijn en koorts.Mogelijke bijwerkingen van Dafalgan Forte 1g 8 BruistablettenDe volgende bijwerkingen zijn gemeld nadat het middel in de handel is gebracht.De frequentie van deze bijwerkingen is echter onbekend:Bloed- en lymfestelselaandoeningen: trombocytopenie (vermindering van het aantal bloedplaatjes in het bloed), neutropenie (vermindering van het aantal neutrofiele granulocyten), leukopenie (vermindering van het aantal witte bloedcellen).Immuunsysteemaandoeningen: anafylactische shock, oedeem van Quincke (zwelling van weefsels, vooral in het gezicht en in de luchtwegen), overgevoeligheidsreactie (allergie).Hartaandoeningen: verlaagde bloeddruk (hypotensie).Maagdarmstelselaandoeningen: diarree, buikpijn.Lever-en galaandoeningen: verhoging van de leverenzymen.Huid- en onderhuidaandoeningen: urticaria, erytheem (roodheid), rash (huiduitslag), ernstige huidreacties.Onderzoeken (biologische tests): daling van de INR (verband met het naleven van behandelingen met anticoagulantia), stijging van de INR.Zeer zeldzame gevallen van ernstige huidreacties werden gerapporteerd.Indien u last krijgt van huiduitslag, mag u dit middel niet meer innemen en moet u onmiddellijk uw arts raadplegen.Wees voorzichtig bij het gelijktijdig gebruik van andere geneesmiddelen die paracetamol bevatten (Sinutab, Rhinofebryl,  Zaldiar ,...) Alvorens gebruik lees zeker de dafalgan forte bijsluiter.

My Travel Pharma geeft geen medisch advies noch over de behandeling noch over het voorkomen noch het genezen van medische en gezondheidsgerelateerde problemen. De content op deze pagina en specifiek over het product "Dafalgan Forte 1g 8 Bruistabletten" werd opgehaald en overgenomen van de aanbieders vermeld in de prijsvergelijking. Consulteer uw geneesheer of apotheker voor de meest recente productinformatie, gebruikersinstructies en toepassingsgebieden. Indien er een bijsluiter bestaat voor het product "Dafalgan Forte 1g 8 Bruistabletten" kan u consulteren op de website van het FAGG

Prijshistoriek voor Dafalgan Forte 1g 8 Bruistabletten

Vandaag
Gisteren
Eergisteren
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
€3.40
€3.40
€3.40
€3.40
€3.40
€3.40
€3.40
€3.40
€3.40
€3.40

We houden de prijsevolutie van elk product bij en tonen jou de prijspunten van de laatste 10 dagen.

Producten in dezelfde categorie

Producten van hetzelfde merk